O autorze

Kto?

Autorem bloga jestem ja – Kacper :)

Mam 26 lat, urodziłem się w Białej Podlaskiej i właśnie wyprowadziłem się po 8 latach z Krakowa, gdzie skończyłem studia. Lubię grać na gitarze i nie potrafię wstawać wcześnie rano. Największą radość odnajduję w dwóch rzeczach – muzyce i podróżowaniu. Kwintesencję tego pierwszego odnajduję w pogo pod sceną, a tego drugiego jeżdżąc autostopem.

421485_2630980901178_115438114_nW moim życiu dane mi było odwiedzić około 30 krajów, przybić piątkę ze Snoop Doggiem, spotkać trzech Papieży, kibicować Polakom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej oraz uratować tonącą osobę. Spełniłem marzenie skacząc podczas koncertu Stonesów czy Black Sabbath, przebiegłem 6 maratonów i 1 ultramaraton, morsowałem w Norwegii oraz jestem wicemistrzem Małopolski w „Papier, kamień, nożyce”. :) Przez 8 lat miałem 13 mieszkań w Krakowie, przejechałem autostopem ponad 30 000 km a w Stambule przemawiałem przed grupą 800 osób.

Najfajniejsze jest to, że według mnie – wszystko (wciąż) się dopiero zaczyna, a najlepsze przede mną :)

Prę do przodu i nie zamierzam poprzestać!

I co?

Na wtripie.pl będziemy tripować! :)

Będziemy tripować w przeszłość, do opisów tego co odwiedziłem, widziałem i przeżyłem. Będę realizował kolejne cele, odwiedział kolejne miejsca, skreślał punkty z listy marzeń – w czasie teraźniejszym. Będziemy też wybiegać w przyszłość rzucając sobie różnorakie czelendże i wyzwania, które będziemy wspólnie realizować. Będzie też trochę testowania rzeczywistości.

63241_1492149471104_5747927_n

Będzie dużo muzycznego ekshibicjonizmu – podzielę się wrażeniami z koncertów, zrecenzuję ulubione albumy i polecę przeróżne utwory. Muzyka to moja największa pasja i wyznaję zasadę „muzyką trzeba się dzielić” – skorzystamy wszyscy. :)

Będzie też trochę przemyśleń z głowy, ciekawostek i głupot z otaczającej nas rzeczywistości.

Zapraszam – będziemy się dobrze bawić :)

Wsiadasz?


Jakikolwiek kontakt czy pytania można kierować na:

wtripie.kontakt@gmail.com

oraz na

Facebook Fanpage